В Києві акція протесту через незаконну забудову на Андріївському узвозі

Одеський забудовник, КАДОР ГРУП, який будував вулицю Жилянську у Києві, прикриваючись міжнародною мережею готелів, намагається звести будівлю висотою майже 30 метрів, що суперечить законодавству.

Зараз біля будівельного майданчику зібралось біля 50 протестувальників, є інформація про тітушок з собаками. Ситуація загострюється, – повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа.

Навесні громадою міста Києва, разом з депутатами Київради, Верховної Ради України, представниками комунальних підприємств, поліції було встановлено факт самовільного захоплення вулиці Фролівської, відкрито кримінальне провадження за цим фактом, демонтовано паркан, будівельні битовки та відкрито вулицю, – повідомляють організатори події у мережі Facebook.

У червні Київрада підтримала загальноміську ініціативу щодо розірвання договору оренди земельної ділянки за фактом порушення умов договору у разі незгоди компанії орендаря, замовника будівництва переглянути проект та привести його до чинних норм та обмежень. Висота будівлі не повинна перевищувати прилеглу історичну забудову.
Очільник компанії замовника будівництва та забудовник проігнорували все і вирішили діяти через ухвали суду. Всі розуміють, як сьогодні працює судова система, яка приймає рішення незважаючи на те, що це будівництво порушує закон про охорону культурної спадщини, містобудівне законодавство та міжнародні хартії ратифіковані Україною.

Ми закликаємо киян, громадян України, які розуміють, що за волею мігрантів-забудовників, продажних суддів та ділків, а це лише декілька осіб, буде фактично знищено Андріївський Узвіз!

Ми закликаємо Київського міського голову та депутатів Київради, депутатів Верховної Ради України разом з киянами вийти на Узвіз та показати, що у Києві є влада, є кияни, є повага до історії міста Києва!

На забудові постійно перебуває велика кількість невідомих, озброєних осіб з тренованими псами які ніби то охороняють будівництво і це потребує окремого з’ясування.

Організовує:
• ГО “Громада Андріївський Узвіз”
• “Штаб оборони Києва”

Як повідомлялося, у Одесі активісти зносять будівництво посеред пляжу Ланжерон (НАЖИBО).

Фото – Роман Пєтушков.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...