В Італії переглядають системи безпеки у зв’язку з терактами в Іспанії

У неділю, 20 серпня керівник МВС Італії Доменіко Мінніті віддав розпорядження головам департаментів поліції і міським адміністраціям проаналізувати існуючі концепції забезпечення безпеки і, при необхідності, адаптувати їх до нових загроз.

Таке рішення влада країни ухвалила після нападів в іспанських Барселоні і Камбрільсі, відповідальність за які взяло на себе терористичне угрупування ІДІЛ, – повідомляє DW.

У суботу, 19 серпня, віце-мер Риму Лука Бергамо, а також представники влади та працівники правоохоронних органів провели спеціальну зустріч, під час якої обговорили, як не допустити в місті терактів, подібних барселонському.

За підсумками наради, особливо вразливими були визнані одна з центральних магістралей історичного центру столиці – Віа дель Корсо, де розташовується ряд великих магазинів і торгових центрів, а також проспект Віа дей Форі Імперіалі, неподалік від знаменитого Римського форуму.

Крім того, зазначає видання, на зустрічі обговорювалося введення більш жорсткої системи перевірок для працюючих у місті таксистів. У той же час влада Мілана вже прийняла ряд заходів для підвищення безпеки жителів і гостей міста. А в рамках операції “Безпечні вулиці”, яка проводиться по всій країні, для підтримання правопорядку задіяно близько 7 тис. озброєних військовослужбовців.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...