В Іспанії після зіткнення з російським танкером потонув рибальський човен

Служба порятунку на морі продовжує пошуково-рятувальну операцію в морі біля порту Барселони, де сталося зіткнення російського танкера-хімовоза “Мідволга-2” і іспанського риболовецького судна El Fairell.

“Повітряні, морські підрозділи і водолази продовжують пошуки двох рибалок, які зникли в Барселоні після зіткнення судна”, – повідомляє РИА, посилаючися на службу порятунку на морі.

До рятувальної операції приєдналися десятки рибальських суден, що знаходяться в цьому районі. Пошукової операції допомагають хороші погодні умови – штиль і хороша видимість.

Раніше рятувальники повідомили, що після зіткнення врятувалися двоє з чотирьох членів екіпажу риболовецького судна, яке пішло на дно. За даними іспанських ЗМІ, серед врятованих – один з членів сім’ї, якій належить судно, і ще одна людина.

Поки не знайдені два члени екіпажу – сенегалець і марокканець, обом близько 30 років. Перший пропрацював на El Fairell більше восьми років, марокканець приступив до роботи на цьому судні недавно на посаді другого механіка, раніше він працював на іншому судні.

El Fairell затонуло в 1,5 морських милях від берега. Воно знаходиться на глибині 150-170 метрів. Як повідомляє телеканал 24 Horas, водолази не можуть опуститися на таку глибину і працюють на поверхні, намагаючись встановити точне місце затоплення. Не виключено, що для пошукової операції на дно спустять робот.

Російський танкер-хімовоз “Мідволга-2”, призначений для перевезення зрідженого газу і хімічних продуктів, в понеділок вдень покинув порт Барселони, щоб попрямувати в Олександрію. У момент здійснення маневрів він “наїхав” на риболовецьке судно.

Багатоцільовий танкер-хімовоз змішаного ріка-море плавання “Мідволга-2” був спущений на воду в серпні 2014 року, його вантажопідйомність 6290 тонн, довжина 140 метрів, ширина 16 метрів.

Довжина El Fairell – 25 метрів, ширина – 6 метрів. Судно вирушило в море близько п’ятої ранку, і поверталося в порт, коли о 14.20 за місцевим часом сталося зіткнення.