В Євросоюзі досягли компромісу по торговим квотам для України

Європарламент проголосував за розширення безмитних квот для України з окремими винятками.

Зокрема Європарламент виключив з пропозиції Європейської комісії томати, сечовину і пшеницю.

Як повідомляє РІАН-Україна “За” проголосували 475, “проти” – 102 депутати.

Доповідачем з цього питання виступив депутат від Польщі Ярослав Валеса, який, з огляду на різні думки в ЄП з приводу додаткових торгових преференцій для України, запропонував компроміс.

“Як ви чули, у нас є дуже різні думки – від лівого спектра до правого, до дуже екстремальних. Моя мета з самого початку була дуже простою – я завжди намагався допомогти Україні, але я також пам’ятав, що захист інтересів європейських фермерів і виробників теж є важливою. Тому знайти правильний баланс було не так легко “, – зазначив він.

Доповідач також висловив упевненість в тому, що тристоронні міжінституційні переговори між ЕП, Європейською Радою та головуючої в ЄС країною (Мальта) будуть розпочаті в короткі терміни.

Раніше повідомлялося, що в Європейському парламенті (ЄП) запропонували обмежити тимчасові експортні пільги для України. Зокрема, мова йде про обмеження експорту в ЄС деяких видів сільськогосподарської продукції та промислових товарів з України.

Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив про необхідність розривати міжнародні угоди, які суперечать інтересам України та перетворюють країну у сировинну колонію.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...