В Австралії почався третій всесвітній мітинг проти агресії РФ

Третій протестний мітинг всесвітньої акції «Stop Putin’s War In Ukraine» провели українці у Сіднеї.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Куратором акції «Stop Putin’s War In Ukraine» в Австралії була Наталія Альохіна.

Учасники акції традиційно зібралися на одній із центральних вулиць Сіднея – Пітт стріт – з антипутінськими гаслами та інформували перехожих про ситуацію в Україні і ключові вимоги щодо припинення російської агресії проти України.

1485000103-5242

Серед них: вивести з території України всі російські окупаційні війська, а також повернути назад до Росії всю зброю та військову техніку; розширити спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень та допустити її до частини українсько-російського кордону, яку Україна тимчасово не контролює; звільнити громадян України, які незаконно утримуються під арештом – як на території Росії, так і в Криму – за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями; припинити незаконну анексію Криму.

Головна мета акції – привернути увагу громадськості до російської агресії в Україні, показати важливість єдності і солідарності з Україною, а також закликати увесь світ посилити тиск на Росію для відновлення територіальної цілісності і миру в українській державі.

Нагадаємо, 14 жовтня по всьому світу українці вийшли на акцію «Stop Putin’s War In Ukraine 2.0» проти російської агресії в Україні.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...