В Афганістані випадково знайшли екс-полоненого, якого на рідній Волині вважали загиблим

В Афганістані учасники однієї з експедицій випадково натрапили на колишнього полоненого, який уже не пам’ятає української мови і свого імені.

Чоловік, якого вважають колишнім радянським солдатом Віктором Білокуровим, вже забув українську мову та прийняв іслам. Лише через перекладачів він розповів учасникам експедиції, що родом з Волині.

На відео мешканці села Велика Глуша впізнали свого земляка. Тепер історію воїна-афганця, який безслідно зник 30 років тому в провінції Кандагар, обговорює вся Волинь, – йдеться у сюжеті ТСН.

У спілці ветеранів ветеранів Афганістану пообіцяли, що вже через місяць чоловіка повернуть в Україну. Також сприяти поверненню бійця пообіцяв і учасник експедиції, яка виявила полоненого, Андрій Кадур. “Я був у Душанбе, розмовляв з українським консулом, він сказав,  що необхідно зробити полоненому документи, після чого йому зроблять візу”, – говорить він.

Нагадаємо, минулого місяця у Верховній Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується визначити статус українських заручників у РФ та на території ОРДЛО. Загалом же, за даними СБУ, станом на грудень минулого року заручниками залишаються 103 українці в ОРДЛО, та десятки на території РФ.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...