В аеропорту Запоріжжя побудують новий пасажирський термінал

В кінці літа 2017 року в Запоріжжі може розпочатися будівництво нового терміналу КП Міжнародний аеропорт Запоріжжя.

“Я вважаю, що початок будівництва терміналу – це кінець серпня – початок вересня”, – цитує delo.ua слова міського голови Запоріжжя Володимира Буряка.

Проектна вартість будівництва терміналу становить 542 млн грн. В бюджеті Запоріжжя на 2017 рік спочатку було передбачено 180 млн грн на початок будівництва пасажирського терміналу. Однак на останній сесії 40 млн грн з цієї суми було перерозподілено на інші цілі.

“У бюджеті Запоріжжя передбачено достатньо коштів, щоб почати роботи в поточному році. При необхідності додаткові кошти на будівництво терміналу виділить за рахунок власних доходів аеропорт”, – заявив Буряк.

Проектно-кошторисна документація будівництва нового пасажирського терміналу підготовлена і знаходиться на експертизі, яка повинна завершитися орієнтовно 15-20 травня. Після цього проект буде розглянуто науково-технічною радою Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України. Зазвичай така процедура займає до трьох місяців.

Раніше повідомлялося, що мінінфраструктури планує побудувати метро з Києва в аеропорт “Бориспіль”.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...