Уряд виділить майже два мільярди на безпеку дорожнього руху

Кабінет міністрів спрямує майже два мільярди гривень на реалізацію заходів з підвищення безпеки дорожнього руху в Україні.

“Є гарантовані 5% від Дорожнього фонду – 1,5 мільярда гривень на наступний рік. На додаток до цього, отримавши кошти від Європейського Союзу, в загальному ми направляємо на заходи безпеки 1,9 мільярда гривень”, – цитує УНІАН слова міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

За словами урядовця, Мінінфраструктури отримає від Євросоюзу 400 мільйонів гривень, які будуть спрямовані на безпеку дорожнього руху.

“Новий транш, отриманий міністерством, ми плануємо витратити на… дорожню безпеку. Ми плануємо направити близько 400 мільйонів гривень в 2018 році. Це будуть кошти Європейського Союзу для того, щоб знизити до мінімуму смертність наших громадян на українських дорогах”, – повідомив міністр.

Нагадаємо, нещодано в інтерв’ю ІНФОРМАТОРу Омелян розповів про плани ремонту автомобільних доріг, можливість масового використання електрокарів в Україні та інші нагальні питання в інфраструктурі країни.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...