Укрзалізниця відмінила закупівлю дефіцитних вантажних вагонів

Філія «Дарницький вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця» відмінила тендери на постачання 1 500 вантажних напіввагонів на очікувану суму 1,50 мільярдів гривень.

Це вже друга порція невдалих тендерів, на які ніхто не прийшов. Ще чотири тендери на таку ж суму відмінили 20 лютого, – зазначає видання Наші Гроші.

Анонімний потенційний учасник запитував залізницю про можливість зняти обмеження щодо ціни пропозиції, бо у «Прозорро» не можна пропонувати товар дорожче визначеної замовником очікуваної ціни. Залізничники відповіли, що не можуть впливати на систему електронних закупівель.

Напередодні торгів власник Крюківського вагоннобудівного заводу Володимир Приходько оприлюднив на сайті заводу вимогу до «Укрзалізниці» підняти очікувану вартість закупівлі.

Залізничники планували замовити три тисячі вантажних напіввагонів вантажопідйомністю 70 т з осьовим навантаженням 23,5 т і строком служби 22 роки по 999 600 грн за одиницю.

Це трохи дорожче від тендерів кінця 2016 року. Тоді «ДВЗ» оголошував тендери по очікуваній ціні 977 тис грн., а остаточна ціна по договорам з постачальниками становила 951 тис грн. Угоди на 618,23 млн грн. було укладено з ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» («КВБЗ»), ПАТ «Дніпровагонмаш» і ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод». Підконтрольні самій «Укрзалізниці» підприємства не подавали заявок на тендери.

Раніше повідомлялося, що “Укрзалізниця”, порушуючи закон, виставляє додаткові вимоги для учасників тендерів.

Зокрема власник компанії “Текстиль-Контакт” заявив, що польський менеджер підприємства Балчун не контролює ситуацію і дозволяє своїм підлеглим виставляти на торги монополіста і вбивати конкуренцію.

У результаті численних повідомлень про корупцію уряд доручив підготувати перевірку підприємства. Також народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Лінько повідомив про штучний дефіцит вантажних вагонів.