Укрпошта стала акціонерним товариством

З 1 березня вступив в силу указ міністра інфраструктури Володимира Омеляна про перетворення державного підприємства “Укрпошта” в публічне акціонерне товариство.

Згідно з новим статутом компанії, держава в особі Мінінфраструктури є засновником і єдиним акціонером “Укрпошти”, – передає 112.ua.

Міністерство буде здійснювати функції з управління корпоративними правами держави, з кількістю акцій 6518597 шт. номінальною вартістю 1000,00 грн. кожна та загальною номінальною вартістю 6 млрд 518 млн 597 тис гривень.

Також буде створено Наглядову раду у складі 7 членів, 5 з яких є незалежними директорами. Кандидати на посаду незалежних членів будуть обиратися через конкурсний відбір, порядок проведення якого визначається Кабміном.

Як повідомлялося, 16 лютого міністр інфраструктури підписав указ про припинення діяльності державного підприємства “Укрпошта” та створення публічного акціонерного товариства.

Корпоратизація “Укрпошти” розпочалася 11 листопада 2015 року. Процес корпоратизації передбачає чотири етапи: підготовчий, інвентаризація, оцінка майна, яке буде включено у статутний капітал, і заключний.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...