Укроборонпром судитиметься з журналістами, які заявили про зловживання в оборонній сфері

Державний концерн Укроборонпром вирішив звернутися до суду через публікацію матеріалу про схеми, які нібито використовують посадовці в оборонній сфері.

“Так зване розслідування видання “Новое Время” щодо закупівлі Україною БМП-1АК у рамках ВТС із Польщею містить брехливі, неаргументовані твердження. Усі закуплені Україною бойові машини зібрані ліцензованим підприємствам на території ЄС. Усі використані вузли та агрегати пройшли відповідний ремонт і стендові випробування у відповідності до вимог ISO та технічних норм ЄС”, – йдеться у повідомленні Укроборонпрому.

На підприємстві наголошують, що якість машин підтверджена триступеневою перевіркою і кількарічною гарантією. Саме цих машин гостро потребує українська армії для відновлення втрат бойової техніки.

Прес-служба концерну також зазначає, що запропонували “Новое Время” опублікувати відповідну інформацію, аби вирішити конфлікт, однак отримало відмову.

“Вважаємо публікацію “Новое Время” диверсією проти обороноздатності держави. Вона завдає репутаційних збитків Концерну і нашим міжнародним партнерам. Тому прийнято рішення у судовому порядку захистити інтереси Концерну. Впевнені, що суд встановить істину”, – зазначили на підприємстві.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що співробітників Укроборонпрому, значна частина яких має доступ до секретної інформації, перевіряють на детекторі брехні приватної компанії.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...