“Укроборонпром” представив передові розробки на масштабній виставці зброї в ОАЕ

Держконцерн “Укроборонпром” бере участь у одній із наймасштабніших виставок зброї у світі – International Defence Exhibition, яка проходить у Об’єднаних Арабських Еміратах.

ДК “Укроборонпром” на IDEX-2017 представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, сконцентрувавши увагу на сучасних безпілотних технологіях та передових броньованих машинах.

Саме на цій виставці відбудеться перша міжнародна прем‘єра безпілотного “Фантому”, а також будуть продемонстровані безпілотники Anser та Patriot R2.

idex17_02

На IDEX-2017 також будуть продемонстровані бойові машини БТР-4 та “Дозор-Б”, бойові модулі “Тайпан” та БПУ 12,7, кероване ракетне та артилерійське озброєння, а також інші передові розробки підприємств-учасників Концерну.

На цій, як і на всіх інших міжнародних виставках озброєння, ДК “Укроборонпром” ставить собі за мету залучити іноземних виробників до взаємовигідної співпраці та продемонструвати інвесторам перспективність українського оборонного комплексу, – зазначили у прес-службі підприємства.

Нагадаємо, раніше Укроборонпром представив новий тактичний безпілотний авіаційний комплекс Sparrow-LE, який є непомітним для радарів, та анонсував серійне виробництво безпілотників.

Також українські конструктори розробляють поліпшену версію бронемашини БРДМ-2.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...