Укравтодор назвав суму, яку залучать на ремонт доріг у рамках митного експерименту

Керівник Укравтодору Славомір Новак повідомив про мільярди гривень, які залучать на ремонт автошляхів України у рамках проведення митного експерименту.

Так, за словами глави Укравтодору, цьогоріч на ремонт доріг у межах митного експерименту планують залучити 6 мільярдів гривень.

Водночас він додав, що жодна з обласних державних адміністрацій досі не надала перелік доріг державного значення на ремонт у 2018 році, які підпадають під так званий митний експеримент.

«На сьогодні жоден з губернаторів, з голів обладміністрацій не надав до Укравтодору перелік об’єктів ремонтно-будівельних робіт на 2018 рік, які вони мають надати згідно з законом», — цитує Громадське слова Новака.

Митний експеримент — це програма, ініційована Кабміном у 2015 році. Згідно з нею, половину від перевиконаних надходжень із митних платежів перераховують до спеціальних фондів обласних бюджетів на ремонт доріг.

Програма поширюється на всю Україну. Найбільші надходження наразі мають Одещина та Львівщина.

Зазначимо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко виступив з пропозицією використати для ремонту автошляхів країни так звані “гроші Януковича”.

Також, наприкінці минулого року з’ясувалося, що представник БПП Роман Демчина узяв 181 мільйон за ремонт дороги на Львівщині за таємними цінами.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...