Українцям обіцяють зниження цін на пальне за рахунок власного виробництва

Україна нарешті зможе скористатися відносно дешевими цінами на нафту завдяки збільшенню обсягів нафтопереробки на вітчизняних підприємствах.

Про це пише УНІАН.

Зазначається, що улітку із Азербайджаном була укладена домовленість про прямі поставки чорного золота, а перероблюватимуть його саме у нас.

Перша партія азербайджанської нафти прийшла в Україну ще в грудні. Однак через українські закони на завод вона поїде залізницею у цистернах. Аби нафтогони не псувалися – їх заповнюють нафтою. На маршруті від Одеси до Кременчука була російська Юралс. Перероблювати чи замінювати її азербайджанською за законом не можна, тому довелося шукати вихід. Нафту нині перевозять у цистернах потягами в іншу ділянку нафтогону поблизу Бродів.

Це дорого, але швидко окупиться, бо зростуть прибутки від транзиту нафти територією України. Своєю чергою, зазначається, що Росія багато років блокувала поставки нафти до фактично єдиного великого українського переробника – Кременчуцького НПЗ. А ще раніше допомогла закрити інші заводи. У той же час, українські підприємства виробляли навіть менше, ніж могли, бо не вистачало української нафти.

Як передавалось раніше, в Україні зросла ціна на газ для бізнесу.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...