Українці стали лідерами з купівлі земельних ділянок у Польщі

Українці в 2017 році стали лідерами з купівлі іноземцями земель в Польщі, включаючи сільськогосподарські і лісові угіддя.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на Міністерство внутрішніх справ і адміністрації Польщі.

У відомстві зазначили, що в 2017 році іноземці отримали 224 дозволи на придбання 270 земельних ділянок, загальною площею майже 23 га.

“Серед фізичних осіб зберігається зростання зацікавленості купівлею землі на території Польщі громадянами України. У 2017 році, вони отримали 134 дозволи, що становить майже 50% всіх дозволів на покупку земельної нерухомості, які видані фізичним особам (у 2016 році – 47%)”, – повідомило польське міністерство.

Для покупки землі, в тому числі і сільськогосподарських угідь, громадянам країн, що не входять в ЄС необхідно отримувати згоду в МВС Польщі.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович висловив надію на те, що історичну суперечку з Україною буде врегульовано.

Крім того зазначимо, що згідно з даними нещодавнього дослідження, українські заробітчани є однією з найбільш помітних сил у польській економіці, які за рівнем впливу на економічну ситуацію поступаються лише прем’єру Матеушу Моравецькому, проте випереджають президента Анджея Дуду.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...