Український уряд погодився на підвищення пенсійного віку, – МВФ

У Міжнародному валютному фонді заявили, що Україна гостро потребує реформування пенсійної системи шляхом підвищення пенсійного віку, або пенсійного стажу.

Про це заявив керівник Департаменту зовнішніх зв’язків Фонду Джеррі Райс, – пише ТСН.

“Влада України погодилася з необхідністю проведення пенсійної реформи, щоб забезпечувати гідні пенсії і збалансувати бюджет Пенсійного фонду. Пенсійна система повинна бути зрозумілішою і прозорішою”, – зазначив Райс.

Це означає, що український уряд погодився на впровадження заходів щодо більш тривалої зайнятості та більш пізнього виходу на пенсію.

Нагадаємо, раніше міністр соціальної політики Андрій Рева заявляв, що не розуміє, чому Міжнародний валютний фонд наполягає на підвищенні пенсійного віку в Україні. На його думку, проблему дефіциту Пенсійного фонду це не вирішить.

Разом з тим у Меморандумі, підписаному між урядом України і керівництвом Фонду у вересні 2016 року, немає жорсткої норми про підвищення пенсійного віку, але є рекомендація скорочувати дефіцит Пенсійного фонду, оскільки на сьогодні він покривається за рахунок бюджетних асигнувань.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...