Українських програмістів залучатимуть до роботи місцевого самоврядування

В Україні презентують 12 інноваційних стартапів, які сприятимуть розвитку місцевого самоврядування.

Про це повідомляє “24 канал“.

За словами виконавчого директору 1991 Open Data Incubator Євгенії Клепи, йдеться, про сервіси для житлово-комунального господарства і автоматизації роботи управління будинком в ОСББ, для волонтерської допомоги роботи пожежних підрозділів МНС.

А також про мобільні додатки для туристів, сайти-платформи кількості й стану дитячих та спортивних майданчиків, закладів освіти й громадського харчування та системи автоматизованого контролю збору твердих побутових відходів.

12 стартапів – відібрані на конкурсній основі з 73 заявок, це кращі з тих, що проходили професійні програми підготовки у некомерційному інкубаторі 1991 Open Data Incubator в містах Дніпро та Івано-Франківськ.

Нові сервіси створені для вирішення реальних локальних потреб і покликані сприяти місцевому самоврядуванню, – зазначила вона.

Програма DOBRE працює у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській областях.

Вона надає місцевим громадам допомогу, що спрямована на місцевий рівень, ефективне управління ресурсами, підвищення якості послуг, стимулювання місцевої економіки та активнішим залученням громадян до прийняття рішень.

Як повідомлялося раніше, українські програмісти створили мобільний додаток, що допомагає людям із вадами слуху.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...