Українські “сонячні жалюзі” готують до продажів у США

Розробники займаються питаннями сертифікації “сонячних жалюзі” для американського та європейського ринків, вже пройшовши декілька програм акселерації.

Українські екологічні жалюзі було обрано для участі у hardware-акселераторі HAX. Ця ініціатива, яка працює вже з готовими рішеннями, профінансувала вже 600 стартапів. Участь у цій акселерації, дала змогу визначитися із тим, як масштабувати продукт для різних ринків та очікувань покупців та продавців, – повідомляє НПП, зазначаючи, що розробники отримали фінансування від Єврокомісії.

На даний момент тривають перемовини із Best Buy, Lowe’s та іншими європейськими мережами. Сертифікація продукту у США займає до 5 місяців. Поки що розробку сертифіковано в Україні, також готується сертифікація в Євросоюзі.

Згідно з повідомленням, виробничі потужності планують зосередити в Україні, однак поки що сонячні фотоелементи випускає та збирає Китай.

Нагадаємо, сьогодні також повідомлялося, що Україна може отримати від ЄБРР сто мільйонів євро на реалізацію енергозберігаючих проектів.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...