Україна зможе постачати на Філіппіни радари та дрони

Республіка Філіппіни та Україна можуть результативно співпрацювати у сфері військово-технічного співробітництва між країнами.

Про це повідомляє прес-центр РНБО за підсумками зустрічі першого заступника секретаря РНБО України Олега Гладковського з вищим керівництвом оборонного відомства Республіки Філіппіни.

“Із впевненістю констатую, що Україна та Республіка Філіппіни можуть результативно співпрацювати у сфері ВТС. Це стане ще одним позитивним кроком для розширення двосторонньої взаємодії між країнами “,- зазначив Гладковський під час зустрічі з секретарем  Національної оборони країни Делфіном Лорензаною.

Співрозмовники обговорили питання співпраці, зокрема, у галузі кораблебудування, вироблення засобів протиповітряної оборони, БПЛА, радарної техніки та систем озброєння.

“Насправді Філіппіни зі своїм ринком та економікою відкривають великі перспективи для українських розробників та виробників. Кораблебудування, різноманітні системи озброєнь, радари, БПЛА – і це не повний перелік того, що Україна може запропонувати в рамках взаємовигідної оборонної співпраці”, – зазначив перший заступник секретаря РНБО України.

Окрім цього, Гладковський провів зустрічі з командувачем військово-повітряних сил Лтгеном Едгар Фаллоріною та заступником секретаря Національної оборони із закупівель та логістики Джесусом Рей Авіллою.