Україна ввела нові антидемпінгові мита щодо Росії

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) вирішила ввести антидемпінгові заходи щодо російського імпорту, а також проведе розслідування щодо імпорту з РФ деякої карбамідо-формальдегіду продукції.

“До російським експортерам застосовується антидемпінгове мито терміном на 5 років в розмірі: 6,54% для експортера-виробника відкритого акціонерного товариства” Волзький абразивний завод “(ВАТ” ВАЗ “), який розташований в місті Волзький Волооградськой області”, – йдеться в повідомленні .

Для інших експортерів і в цілому для Російської Федерації розмір мита складе 33,83%, – повідомляє UBR.

Комісія вважає, що застосування зазначених антидемпінгових заходів позитивно вплине на фінансово-господарський стан національного товаровиробника, зокрема, сприятиме відновленню обсягів виробництва і продажів, збереженню і відновленню робочих місць.

МКМТ також прийняла рішення про рішення про порушення та проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну деякої карбамідо-формальдегіду продукції походженням з Російської Федерації. Згідно з рішенням комисси, антидемпінгове розслідування буде імпорт товару більше карбамідо-формальдегіду Смолін і карбамідо-формальдегідного концентрату походженням з РФ (код УКТЗЕД 3909 10 00 00).

“У ході розслідування будуть вивчатися інформація та докази наявності демпінгу, шкоди та причинно-наслідкового зв’язку між ними. За результатами проведених досліджень буде прийнято рішення про доцільність застосування антидемпінгових заходів”, – йдеться в повідомленні.