Україна проведе інспекцію російських військових частин на Кубані

Українські інспектори проведуть перевірку військових формувань частин російської армії, що дислокуються на території Ростовської області.

Про це повідомило агентство Інтерфакс, з посиланням на Міноборони РФ.

“Російська Федерація дала згоду на дану інспекцію”, – процитувало агентство начальника російського національного Центру по зменшенню ядерної небезпеки Сергія Рижкова.

За його словами, “вказаний Україною район розташований в Ростовській області і займає площу близько 16 тисяч квадратних кілометрів”.

За його словами, Україна “запросила РФ про проведення на її території інспекції зазначеного району в рамках Віденського документу 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки”.

Подібні заходи проводяться з метою визначення масштабів здійснюваної в межах зазначеного району військової діяльності, що належить до такої про яку слід повідомити (або підтвердження відсутності такої військової діяльності). В ході роботи для інспекторів будуть організовані брифінги від командирів військових формувань і частин, що знаходяться в межах вказаного району, йдеться в повідомленні.

“Брифінги командирів містять узагальнену інформацію про структуру і завдання підпорядкованих військових частин”, – уточнив Рижков.

Нагадаємо, у Хмельницькій області пройшли військові навчання бомбардувальної авіації ЗСУ.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...