Україна повинна продовжувати реформи, незважаючи на майбутні вибори, – Міклош

Одним із найважливіших зобов’язань України перед МВФ є проведення антикорупційної реформи.

Україна повинна продовжувати реформи в 2018 році, незважаючи на наближення виборів, – заявив голова Стратегічної групи радників по підтримці реформ в Україні Іван Міклош.

“Це нормально в демократичних країнах, коли політики перед виборами не хочуть робити реформи, тому що люди бояться реформ. Але в 2018 році потрібно, щоб реформи продовжувалися. Тому що Україна – в ситуації, коли без реформ не буде прогресу, а люди потребують прогресу. Тому що Україна не зможе фінансувати свої зобов’язання без програми валютного фонду”, – сказав він.

За його словами, одним з найважливіших зобов’язань України перед МВФ є проведення антикорупційної реформи, зокрема, прийняття законопроекту про Антикорупційний суд, – повідомляє РБК Україна.

“Необхідно, щоб ці передумови валютного фонду були виконані навесні, тобто до кінця травня, щоб не створити проблеми в цьому фінансуванні. Значить, ще є час… Але не тільки потрібно створити якийсь Антикорупційний суд – треба мати такий суд, який буде працювати”, – сказав Міклош.

Він також зазначив, що за останні роки Україна чимало зробила для того, щоб звузити ресурси для корупції – енергетика, банківська сфера і держзакупівлі, податки.

“Залишився тільки один простір для корупції – це держпідприємства”, – зазначив він.

Нагадаємо, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко під час засідання Погоджувальної ради назвав судову реформу влади профанацією і пояснив, чому виступає проти створення антикорупційних судів.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...