Україна посіла сімнадцяте місце в рейтингу країн за рівнем тероризму

Україна посіла 17 місце в рейтингу країн за рівнем тероризму The Global Terrorism Index 2017.

Фахівці віднесли Україну до переліку країн з високим рівнем терористичної активності, поставивши оцінку 6,56 за 10-бальною шкалою. В двадцятці країн по рівню впливу тероризму Україна опинилася разом з Сомалі, Індією, Туреччиною, Лівією, Єгиптом і Суданом. Рейтинг цього року очолив Ірак, – оприлюдненому Лондонським інститутом економіки і світу 15 листопада.

Згідно з даними рейтингу, в Україні у 2017 році сталося 46 інцидентів, які розглядаються як терористичні атаки. В результаті загинули 11 людей, ще 11 постраждали.

У рейтингу від 2016 року Україна займала 11 місце з оцінкою 7 балів.

У першій двадцятці рейтингу The Global Terrorism Index 2017 немає жодної країни Західної Європи. Найбільш високий вплив тероризму в регіоні, на думку фахівців, спостерігається у Франції. Вона зайняла 23-е місце з оцінкою 5,96 бали.

Сполучені Штати Америки займають 32-е місце (5,43 бала), а слідом за ними розташувалася Росія – 5,33 бали.

За даними інституту, найбільша кількість смертей в результаті терактів в 2017 році на совісті бойовиків “Ісламського держави”.

Раніше румунська інформаційна служба, що є головною спецслужбою країни, заявила про те, що суд країни ухвалив рішення депортувати громадянина Сербії, відомого своїми проросійськими поглядами, і заборонила йому в’їзд на 15 років.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...