Україна підтримала удари США та їхніх союзників по Сирії

Україна висловлює солідарність зі США, Великою Британією та Францією і підтримує дії союзників у відповідь на застосування Дамаском хімічної зброї в сирійському місті Дума.

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України.

В міністерстві також підкреслили, що цілеспрямована підтримка злочинів Дамаска з боку кремлівського режиму, який своїми діями, у тому числі в Раді Безпеки ООН, послідовно унеможливлює вирішення конфлікту у Сирії відповідно до статуту ООН.

“Україна підтверджує свою тверду позицію, що застосування хімічної зброї будь-ким, будь-де і за будь-яких обставин є грубим порушенням міжнародного права, а особи, відповідальні за такі дії, мають бути притягнуті до відповідальності”, – підкреслили у відомстві.

Нагадаємо, канцлерка Німеччини Ангела Меркель також підтримала удари США та їхніх союзників по Сирії.

14 квітня США, Франція і Великобританія разом завдали військових ударів по Сирії у відповідь на застосування президентом Башаром Асадом хімічної зброї проти цивільних осіб.

Очевидці вже почали викладати у мережі перші відео ударів. Міністерство оборони Франції також опублікувало своє відео ракетного удару.

Зазначимо, що у Міноборони Росії стверджують, що жодна з крилатих ракет, які запустили США і їхні союзники, не потрапила в зону відповідальності сил протиповітряної оборони угруповання РФ у Сирії.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс у свою чергу заявив, що подальші військові операції союзників у Сирії залежать від дій президента Сирії Башара Асада.

Тим часом, у ЗМІ вже з’явилася інформація про те, що США використали новий тип ракет під час атаки по Сирії.

Через авіаудари Росія скликає екстрене засідання Ради Безпеки ООН. 14 квітня також відбудеться термінове засідання НАТО щодо нанесення Сполученими Штатами, Великою Британією і Францією ударів по лабораторіям хімічної зброї в Сирії.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...