Україна передасть Таїланду партію нових танків “Оплот”

З наступного тижня на заводі імені Малишева почнеться передача нової партії сучасних танків «Оплот» в рамках контракту із королівством Таїланд.

Про це повідомляє Укрспецекспорт.

«Робота тайської делегації з прийому нової партії БМ «Оплот» розпочнеться з понеділка. Також замовники оглянуть решту танків, виробництво яких перебуває на різних стадіях готовності», – зазначили в ДК «Укрспецекпорт».

За умовами контракту, Україна має поставити Таїланду 49 танків «Оплот». За
обопільною згодою двох сторін, терміни постачання було посунуто на осінь 2017 року. Таке консенсусне рішення було ухвалено через військові дії на Сході України.

Бойова машина «Оплот», вироблена ДП «Завод ім. В.О. Малишева», – інноваційна конкурентоспроможна техніка, якою вже зацікавились потенційні покупці з різних куточків світу.

«Ринок зброї – це не тепла ванна демократичних цінностей. Ніхто не хоче бачити там Україну з сильними продуктами, які сприятимуть розвитку нашої економіки. Сьогодні багато потенційних покупців «Оплоту» уважно стежать за реалізацією тайського контракту, щоб потім замовити танки у нас, наповнити бюджет України. Звісно, що і конкуренти, і просто вороги країни працюють ліктями, щоб ослабити наш потенціал, витиснути нас з перспективних ринків. Нашою відповіддю на це буде вчасне та добросовісне виконання всіх контрактних зобов’язань», – додали в «Укрспецекспорт».

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...