Site icon ІНФОРМАТОР

Україна припинить експорт електроенергії з РФ, – Ляшко

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що Україна припинить закупівлю електроенергії з Росії.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Наша команда першою привернула увагу суспільства до ганебного факту державної зради – прийняття парламентом 18 вересня “формули Геруса”, якою було дозволено імпорт електроенергії з Росії, фактично енергетичну агресію проти нашої країни”, – написав Ляшко.

Політик зазначив, що за минулі майже два місяці російської експансії на наш енергоринок Україна втратила кілька мільярдів гривень.

“Наші гроші пішли у тому числі і на фінансування російської армії. Внаслідок дії “формули Геруса” величезних збитків зазнали українська енергетика і вугільна галузь, державні і приватні компанії, тому безумовно цей масштабний злочин проти держави не може бути забутий і обов’язково буде розслідуваний, якщо не при цій владі, то при новій обов‘язково. Гарантую!”, – заявив він.

Ляшко подякував усім небайдужим українцям – журналістам, експертам, енергетикам, шахтарям – усім громадянам, які боролися проти російської енергетичної агресії.

“Як бачите, перемагати можна і без депутатського мандату, якщо мета справедлива. За це варто було боротися навіть незважаючи на кримінальне переслідування, яке організувала проти мене влада. Тому що тепер сплачені нами за електрику гроші отримуватимуть не російські агресори, а українські шахтарі і енергетики. А Україна врятована від нового енергетичного зашморгу Кремля. Заради цього варто жити і боротися!”, – підсумував політик.

Раніше Ляшко побився з Гeрусом чeрeз імпорт російської eлeктроeнeргії. Українці стали на бік Ляшка в конфлікті з Герусом.

Exit mobile version