Ухвалення закону про цивільну зброю сприятиме декриміналізації суспільства, – Лінько

Інцидент із народним депутатом Сергієм Пашинським доводить, що в Україні слід розвивати культуру поведінки зі зброєю та законодавчо врегулювати процедуру отримання та реєстрації короткоствольної зброї для самозахисту. 

Про це сказав представник парламентської фракції Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Лінько в ефірі телеканалу News One.

“Як на мене, більшість суспільства обурює не той факт, що Пашинський застосував зброю для самозахисту.

В такий ситуації, мабуть, кожен чоловік так зробив, і це правильно – захищати себе і своїх рідних від неадекватів. Більшість громадян невдоволена нерівністю в правах”, – вважає політик.

За словами парламентаря, короткоствольна вогнепальна зброя недоступна для звичайного громадянина.

“Ця ситуація має бути виправлена на законодавчому рівні шляхом дозволу короткоствольної зброї для самозахисту.

Перший законопроект, який я зареєстрував у Раді разом з колегами – це закон про цивільну зброю і боєприпаси (1135-1). Цим законом, по-перше, дозволяється короткоствол для самозахисту, по-друге, регламентується велика кількість інших питань. Цей закон досі не розглянутий навіть в комітеті. Залишки радянської політики щодо цього питання заважають нормально розвиватись нашій країні в питаннях безпеки і самозахисту громадянина”, – розповів Лінько.

“Розвиваючи культуру поведінки зі зброєю, її використання та самозахисту – ми вирішуємо цілу низку питань декриміналізації суспільства, зниження рівня злочинності і рівня безпеки країни в цілому”, – наголосив політик.

Як відомо, 31 грудня ввечері в одному із сіл на Київщині виник конфлікт між народним депутатом Сергієм Пашинським та невідомим чоловіком. Той напав на депутата, і, захищаючись, Сергій Пашинський вистрілив йому в ногу. Справу розслідує поліція.

Народний депутат Андрій Лозовий також виступив на підтримку представника “Народного фронту” Сергія Пашинського, заявивши, що політик вчинив, як справжній чоловік.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...