Удари в Сирії стримають тих, хто використовує хімречовини на вулицях Британії, – Мей

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей впевнена, що удари по Сирії – “абсолютно в національних інтересах країни”.

На прес-конференції в Лондоні Мей заявила, що було вжито заходів щодо зміцнення міжнародних норм проти використання хімічної зброї, – передає Еспресо.

“Ці удари стосуються стримування варварського використання хімічної зброї в Сирії і за її межами”, – сказала вона.

Мей додала, що використання “нервово-паралітичної речовини на вулицях Британії є частиною систематичної схеми ігнорування цих норм”.

“Використання нервово-паралітичних речовин на вулицях Британії було частиною картини нехтування цими нормами. Удари також дають чіткий сигнал усім, хто вважає, що вони можуть безкарно використовувати хімічну зброю”, – сказала Мей.

Як відомо, британська влада звинувачує Росію у використанні отруйної речовини “Новачок” у місті Солсбері для спроби вбивства колишньго російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

Нагадаємо, 14 квітня США, Франція і Великобританія разом завдали військових ударів по Сирії у відповідь на застосування президентом Башаром Асадом хімічної зброї проти цивільних осіб.

Очевидці вже почали викладати у мережі перші відео ударів.

Зазначимо, що у Міноборони Росії стверджують, що жодна з крилатих ракет, які запустили США і їхні союзники, не потрапила в зону відповідальності сил протиповітряної оборони угруповання РФ у Сирії.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс у свою чергу заявив, що подальші військові операції союзників у Сирії залежать від дій президента Сирії Башара Асада.

Тим часом, у ЗМІ вже з’явилася інформація про те, що США використали новий тип ракет під час атаки по Сирії.

Через авіаудари Росія скликає екстрене засідання Ради Безпеки ООН.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...