Удари в Сирії стримають тих, хто використовує хімречовини на вулицях Британії, – Мей

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей впевнена, що удари по Сирії – “абсолютно в національних інтересах країни”.

На прес-конференції в Лондоні Мей заявила, що було вжито заходів щодо зміцнення міжнародних норм проти використання хімічної зброї, – передає Еспресо.

“Ці удари стосуються стримування варварського використання хімічної зброї в Сирії і за її межами”, – сказала вона.

Мей додала, що використання “нервово-паралітичної речовини на вулицях Британії є частиною систематичної схеми ігнорування цих норм”.

“Використання нервово-паралітичних речовин на вулицях Британії було частиною картини нехтування цими нормами. Удари також дають чіткий сигнал усім, хто вважає, що вони можуть безкарно використовувати хімічну зброю”, – сказала Мей.

Як відомо, британська влада звинувачує Росію у використанні отруйної речовини “Новачок” у місті Солсбері для спроби вбивства колишньго російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

Нагадаємо, 14 квітня США, Франція і Великобританія разом завдали військових ударів по Сирії у відповідь на застосування президентом Башаром Асадом хімічної зброї проти цивільних осіб.

Очевидці вже почали викладати у мережі перші відео ударів.

Зазначимо, що у Міноборони Росії стверджують, що жодна з крилатих ракет, які запустили США і їхні союзники, не потрапила в зону відповідальності сил протиповітряної оборони угруповання РФ у Сирії.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс у свою чергу заявив, що подальші військові операції союзників у Сирії залежать від дій президента Сирії Башара Асада.

Тим часом, у ЗМІ вже з’явилася інформація про те, що США використали новий тип ракет під час атаки по Сирії.

Через авіаудари Росія скликає екстрене засідання Ради Безпеки ООН.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...