Удари по Сирії: ЗМІ опублікували супутникові знімки зруйнованих об’єктів

Супутникові знімки, надані компаніями DigitalGlobe і Planet.com, підтверджують, що ракети США, Великобританії і Франції завдали серйозної шкоди об’єктам у Сирії 14 квітня.

Знімки опублікувало видання CNN, яке звернулося до вказаних компаній після заяв сирійського державного телебачення про те, що ракети в районі Хомса були перехоплені і не завдали шкоди, – передає Українська правда.

 
Ціль 1 в районі Хомса

“Нові супутникові знімки від DigitalGlobe показують, що в Хомсі було завдано значної шкоди двом окремим об’єктам”, – пише CNN, публікуючи для порівняння фотографії від 13 і 14 квітня.

 

Крім того, публікуються фотографії від Planet.com, що показують, що будівлю науково-дослідного центру на околиці Дамаска було зруйновано до уламків.

 
Ціль 2 в районі Хомса

Нагадаємо, 14 квітня США, Франція і Великобританія разом завдали військових ударів по Сирії у відповідь на застосування президентом Башаром Асадом хімічної зброї проти цивільних осіб.

 

Очевидці виклали у мережу перші відео ударів.

Зазначимо, у Міноборони Росії стверджують, що жодна з крилатих ракет, які запустили США і їхні союзники, не потрапила в зону відповідальності сил протиповітряної оборони угруповання РФ у Сирії.

 
Науково-дослідний центр у Дамаску

Міністр оборони США Джеймс Меттіс у свою чергу заявив, що подальші військові операції союзників у Сирії залежать від дій президента Сирії Башара Асада.

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що США використали новий тип ракет під час атаки по Сирії.

 

Через авіаудари Росія скликала екстрене засідання Ради Безпеки ООН. НАТО також скликав термінове засідання.

Зазначимо, Рада безпеки ООН відхилила російську резолюцію по Сирії.

Трамп прокоментував операцію в Сирії. У Пентагоні заявили, що вразили всі визначені цілі.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...