Учасників стрілянини 31 серпня в Харкові покриває глава АП, – джерело

Стало відомо, хто керував озброєним нападом та хто покриває учасників масової стрілянини у Харкові, яка відбулась 31 серпня 2017 року поблизу заводу “Турбоатом”.

Нагадаємо, під час конфлікту було застосовано вогнепальну зброю. Один чоловік, мешканець Харкова 1992 року народження, з вогнепальними пораненнями грудної клітини та обох ніг у важкому стані перебуває в лікарні.

“Головним організатором стрілянини 31 серпня біля “Турбоатома” є керівник “Східного Корпусу” Ширяєв Олег Вікторович”, – повідомило власне джерело ІНФОРМАТОРа в Національній поліції.

За інформацією інсайдера, після конфлікту Ширяєв намагався вплинути на місцеве керівництво Нацполіції, щоб кримінальне провадження не відкривалось.

“Після того, як інформація про події 31 серпня набрала резонансу в пресі і провадження було відкрите, Олег Ширяєв відразу поїхав до Києва на аудієнцію до глави Адміністрації Президента Ігоря Райніна”, – акцентує увагу джерело.

Разом з тим, джерело ІНФОРМАТОРа в Адміністрації Президента підтвердило факт візиту Ширяєва до Райніна.

На телефонний дзвінок Ігор Райнін не відповідає, в офіційній приймальній чиновника повідомляють про відрядження керівника. Залишається лише дочекатись реакції глави Адміністрації Президента Ігоря Райніна на інформацію щодо причетності до покривання злочину, який скоїв його колишній підопічний під час стрілянини 31 серпня 2017 року в Харкові.

Нагадаємо, Олег Ширяєв з 20 квітня 2016 року працював радником голови Харківської обласної державної області Ігоря Райніна і завідував напрямком територіальної оборони Харківщини.

загрузка...
Загрузка...