У зоні АТО минулого року покінчили життя самогубством понад 60 військових

У минулому році кількість загиблих не в боях перевищило бойові втрати.

Небойові втрати в рядах Збройних сил України (ЗСУ) в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) в 2016 році склали 256 загиблих і померлих, – передає 112 Україна.

Про це свідчить відповідь департаменту інформаційно-організаційної роботи та контролю Міністерства оборони України на запит журналіста Олексія Братущака.

“Сьогодні отримав відповідь з Міноборони на запит. У боях загинуло 211 військовослужбовців, а не в боях – 256. Цифри шокують за кількістю самогубств – 63, померлих внаслідок хвороб – 58”, – зазначив журналіст.

Згідно з даними, зазначеними в листі оборонного відомства, 63 військових загинули в результаті самогубства, 58 померли через хвороби. Смерть 39 військових настала внаслідок необережного поводження зі зброєю, 30 були вбиті, 29 смертей кваліфіковані як нещасні випадки. Крім того, 18 осіб загинули в ДТП, 10 смертельно отруїлися (алкоголем, наркотичними речовинами та ін.), 5 – інші випадки, 4 – порушення заходів безпеки.

Раніше повідомлялося, що за офіційними даними Міністерства оборони України, з початку проведення антитерористичної операції (АТО) за станом на 21 листопада 2016 р. загинули 2145 українських військових, з них 691 боєць був призваний під час часткової мобілізації.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...