У Запоріжжі представили нового очільника обласної поліції

Особовому складу запорізької поліції представили нового очільника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області — Олега Золотоношу.

Під час заходу заступник Голови Національної поліції України Олексій Руденко подякував тимчасовому керівнику поліції Запорізької області полковнику поліції Івану Пазинічу за роботу, – повідомляє прес-центр ГУ НП Запорізької області.

Під час виступу новий керівник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області полковник поліції Олег Золотоноша розповів, що розуміє покладену на нього відповідальність.

PM769image004

В серпні 1998 року Олег Золотоноша розпочав службу в органах внутрішніх справ. Після закінчення академії МВС України у червні 2005 року продовжив службу на оперативних та керівних посадах ГУМВС України в Дніпропетровській області. З червня 2014 по листопад 2015 – начальник Управління протидії злочинності в сфері економіки ГУМВС України в Дніпропетровській області. З грудня 2015 по 2016 рік – перший проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук.

Також начальник зазначив, що одним із пріоритетів для нього є те, щоб співробітники поліції діяли в умовах діючого законодавства та суворо дотримувались букви закону.