У Запоріжжі літак в’їхав в незастиглий бетон

Літак авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”, під час посадки виїхав на ділянку аеродрому з незастиглим бетонним покриттям і отримав серйозні пошкодження фюзеляжу і всіх стійок шасі.

З 26 березня по 10 травня в аеропорту Запоріжжя проводився ремонт штучної (бетонної) злітно-посадкової смуги. Вчора, 17 травня, аеропорт Запоріжжя повідомив МАУ про зняття всіх обмежень на польоти, – повідомляє прес-служба МАУ.

“Технічний стан літака не дозволяє виконувати рейси. Авіакомпанія прийняла рішення доставити пасажирів рейсів PS086 і PS088 Запоріжжя – Київ до пункту призначення наземним транспортом. Всім пасажирам будуть надані харчування й напої”, – йдеться в повідомленні.

Пасажирам рейсів PS086 і PS088, які затримуються через події на інші рейси, будуть запропоновані альтернативні варіанти вильоту найближчими рейсами. Пасажирам, які прийняли рішення залишитися в Запоріжжі, буде відшкодована вартість квитка.

Для розслідування даного інциденту МАУ створила комісію із залученням фахівців Державної авіаційної служби України. До отримання висновків комісії і повного офіційного підтвердження технічної готовності аеродрому Запоріжжя всі рейси авіакомпанії будуть виконуватися в / з аеропорту Дніпра.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...