У Volkswagen прийняли жорстке рішення щодо своєї продукції у Криму

Німецька компанія Volkswagen заборонила своїм автодилерам продавати в анексованому Російською Федерацією українському півострові Крим вантажівки, комерційні автомобілі на десять та більше пасажирів, а також машини спецпризначення.

Він нагадав, що заборонений як прямий продаж автомобілів і запчастин, так і через посередників, при цьому обмеження стосуються компаній, які перебувають у Криму або планують використовувати техніку на території окупованого півострова, – повідомляється у листі гендиректора “Фольксваген груп рус” Маркуса Озеговіча Volkswagen, – інформує Обозреватель UA.

Порушення режиму санкцій може привести “до серйозних економічних наслідків, зокрема від ввезення на територію Росії” вантажівок, спецтехніки і автобусів більш ніж на 10 місць, – наголосив Озеговіч.

“Нічого нового в цьому повідомленні немає”, – запевняє співрозмовник, близький до Volkswagen. За його словами, з 2014 року щодо Росії діють санкції, з тих пір у Крим машини спеціального призначення і вантажівки Volkswagen, Audi, Skoda не поставлялися, “а лист-нагадування розсилається регулярно”.

При цьому, два дилера стверджують, що такий лист прийшов вперше.

Продавець-консультант великого кримського автодилера заявив, що спецтехніку і автобуси Volkswagen у Криму купити можна. За його словами, замовник через кримський офіс автодилера може замовляти потрібну техніку, її покупку оформлять документально в Москві, Новосибірську або Краснодарі, а потім доставлять до Криму. Те ж саме, каже він, можна зробити і з запчастинами.

Він запевняє, зараз у наявності в Криму у його центрі залишився один комерційний автомобіль більш ніж на 10 пасажирів.

Нагадаємо, нещодавно президент Туреччини Ердоган заявив, що його країна не визнає анексію Криму.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...