У Венесуєлі на дострокових виборах опального президента переобрали на другий термін

Чинний президент Венесуели Ніколас Мадуро перемагає виборах глави держави на що відбулися в неділю .

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Опрацьовано вже більше 90% бюлетенів. Мадуро заручився підтримкою понад 5,8 млн виборців, його найближчий переслідувач Енрі Фалькон – 1,8 млн, говориться в повідомленні.

“Ця тенденція має незворотній характер”, – зазначила Лусена, додавши, що вибори пройшли без будь-яких інцидентів. До участі в голосуванні були залучені понад 20,5 мільйонів осіб, явка склала трохи більше 46%.

Лусена додала, що результати виборів слід поважати. “Ми просимо всіх, як в країні, так і на міжнародному рівні, поважати результати виборів, поважати народ Венесуели, який прийняв рішення”, – сказала вона.

Ніколас Мадуро вже подякував співгромадянам, які проголосували за його переобрання на виборах глави держави. Відповідну заяву він зробив, виступаючи в неділю ввечері перед своїми прихильниками.

“Спасибі за те, що були зі мною під час стількох битв, спасибі за те, що вибрали мене президентом республіки на період з 2019-го по 2025 рік”, – сказав Мадуро.

США напередодні виборів заявили, що вважають вибори в Венесуелі нелегітимними.

Нагадаємо, що президентські вибори у Венесуелі проходять на тлі глибокої економічної і політичної кризи. Опозиція закликала бойкотувати голосування, перш за все через те, що багато опонентів чинного президента-соціаліста Ніколаса Мадуро знаходяться у в’язниці, чт змушені були тікати за кордон.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...