У центрі столиці підтоплює підвал будинку, під загрозою відома молодіжна бібліотека

Мешканці будинку у центрі столиці повідомили, про загрозу відомій Міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці “Молода гвардія”.

Проблема не нова. За останні сім років мешканці будинку на вулиці Толстого, 49 подали десятки зверненнь до ЖЕКу, мерії та інших інстанцій, однак всі зусилля виправити ситуацію виявилися марними, – розповів Роман Пєтушков, батьки якого також живуть у цьому будинку.

“Тож зараз у самому серці Києва у підвалі будинку півметра води, знову, комарі, грибок, як і було роками, 5 днів реакції від служб знову нуль”, – додає він.

За словами Пєтушкова, така ситуація створює проблеми не лише мешканцям, а й становить загрозу для легендарної міської молодіжної бібліотеки, адже її багаті фонди також можуть постраждати від грибка.

“Рідко прошу допомогу, але. Тупо вже до маразму дійшло. Завтра об 11 ранку я виходжу в прямий ефір з-під будинку батьків і іншого формату я вже просто не бачу”, – підкреслив він.

Зазначимо, бібліотеку відкрили 1922 році, за ініціативи майбутньої дружини видатного українського письменника Павла Тичини – Лідії. У 1926 році заклад перетворився на самостійну окрему дитячу бібліотеку. А вже у 1958 році фонди налічували 62 тисячі томів, більшість яких становила українська література.

Згідно з даними за 2013 рік, оприлюдненими на сайті бібліотеки, її послугами користуються понад 15 тисяч чоловік.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...