Site icon ІНФОРМАТОР

У центрі Луганська з’явились проукраїнські графіті проти фейкових виборів рф (фото)

Сьогодні у центрі окупованого Луганська на стінах будинків та в інших локаціях з’явились проукраїнські графіті. Про це повідомляють очевидці акції протесту проти проведення росією так званих виборів на захоплених територіях України, передає ІНФОРМАТОР з посиланням на “Телеграф“.

Зокрема, як видно з відповідних знімків з місця протестних локацій, написи зроблені наступного змісту: “Ігноруй вибори”, “Наш вибір — Україна”, “Голосуй за Україну” тощо.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на території окупованої Луганщини підірвали окупанта та агента ФСБ, який очолював митницю так званої «ЛНР» Юрія Афанасьєвського.

Афанасьєвського підірвали у власному помешканні. Він отримав множинні осколкові поранення голови, шиї, живота та перебуває у реанімації у важкому стані.

Він є генерал-майором та агентом центрального апарату ФСБ, відомий тим, що став «фінансистом» голови т.з. «ЛНР» Леоніда Пасічника.

Афанасьєвський «відмивав» кошти для фінансування збройних формувань, які воювали проти України. На нього наклали персональні санкції ЄС, Великобританії, Канади, Швейцарії, Японії.

Джерела підтверджують, що вибух – справа рук українських спецслужб.

Exit mobile version