У Таїланді запобігли спробі замаху на прем’єр-міністра

В поліції Таїланду заявили, що розкрито змову, метою якої мало бути вбивство прем’єр-міністра країни генерала Прают Чан-Оча.

В суботу поліція виявила схованку зі зброєю в будинку одного з лідерів Об’єднаного фронту за демократію проти диктатури, більше відомого як “червоні сорочки”, – пише НВ.

Ця партія виступає проти правлячого Народного союзу за демократію та підтримує колишнього тайського прем’єра Таксіна Чінавата.

Начальник поліції королівства у неділю заявив: “Ми гарантуємо, що зброя призначалася не для стрільби по птахах, а мала бути використана для нападу на лідера країни”.

У схованці виявили кілька десятків рушниць і гранат, а також запас патронів. В ході операції заарештовано 9 людей. При тому повідомляється, що сам власник будинку вже кілька років переховується.

Прем’єр-міністр Таїланду Прают Чан-Оча прийшов до влади у 2014 році внаслідок військового перевороту. Опозиційний рух “Червоні сорочки”, що користується масовою підтримкою серед мешканців королівства, продовжує підтримувати колишнього прем’єра Таксіна Чінавата.