У Сирії російські військові блокують сигнали безпілотників США

Російські військові блокують сигнали деяких безпілотників США в небі над Сирією. Це ускладнює операції американських військових.

Глушити сигнали американських безпілотників російські військові почали кілька тижнів тому, а саме після повідомлень про хімічні атаки у Східній Гуті, – повідомляє телеканал NBC News з посиланням на низку джерел у військових колах США.

“Російські військові були стурбовані тим, що американські військовослужбовці мають намір помститися за атаки, і почали глушити GPS-системи безпілотників, які працюють на цій території”, – повідомляє видання.

Одне з джерел “підтвердило, що ці дії впливають на операції американських військовослужбовців у Сирії”.

Обладнання, яке використовується для блокування сигналів американських безпілотників, було розроблене російськими військовими. Воно влаштоване настільки складно, що демонструє ефективність навіть проти закодованих сигналів і перешкодостійких приймачів.

У свою чергу, Міноборони США заявило, що “американські військовослужбовці забезпечують належні заходи протидії для того, щоб гарантувати безпеку наших пілотованих апаратів та безпілотних літальних апаратів, наших сил і місій, які вони підтримують”.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...