У світі відреагували на рішення КНДР відмовитися від ядерних випробувань

Євросоюз, Великобританія і Китай привітали відмову Північної Кореї від ракетно-ядерних випробувань, про що оголосив напередодні північнокорейський лідер Кім Чен Ин.

У заяві глави зовнішньополітичного відомства ЄС рішення влади КНДР назвали «позитивним кроком».

Влада Британії висловила надію на те, що цей крок означає прагнення Пхеньяна до «чесних» переговорів про відмову від ядерної зброї.

МЗС Росії поки не виступив з офіційним коментарем, – передає УНІАН.

Президент США Дональд Трамп відгукнувся на заяву Пхеньяна повідомленням в Tвіттері, оцінивши її як «добру звістку і для самої Північної Кореї, і для всього світу», додавши, що він чекає на зустріч з північнокорейським лідером, про підготовку якої було оголошено недавно.

У минулому році після серії ракетних випробувань в КНДР Сполучені Штати неодноразово заявляли про можливість нанесення удару по Північній Кореї. В останні місяці, однак, напруженість почала спадати. Зазначимо, Трамп вимагатиме у КНДР відмовитися від ядерної зброї у 2018 році.

Кім Чен Ин у п’ятницю, 20 квітня, оголосив, що призупиняє всі ракетно-ядерні випробування, а також закриває полігон, на якому були зроблені шість останніх ядерних вибухів.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...