У столичних тролейбусах з’явився безкоштовний WI-FI

У Києві запустили проект, згідно якого у міських тролейбусах з’явився безкоштовний доступ до WI-FI.

Відповідно до умов проекту десять тролейбусів обладнали доступом до мережі Інтернет. Тролейбуси, пасажири яких можуть користуватись безкоштовним Wi-Fi, позначені спеціальними наліпками «Free Wi-Fi» як зовні, так і в салоні.

Спеціально для проекту було відібрано одні з найдовших тролейбусних маршрутів КП «Київпастранс», які курсують у центральній частині міста, Святошинському, Шевченківському та Подільському районахза маршрутами №№ 5, 6, 18, 25, 28, 33, 35, 41.

Відтепер поїздки в громадському транспорті стануть ще комфортнішими – пасажири зможуть проглядати електронну пошту, читати новини, слухати музику, спілкуватись у соціальних мережах, – сказано у повідомленні прес-служби Київпастрансу.

«Безкоштовний доступ до мережі Wi-Fi прямо в громадському транспорті дасть змогу нашим пасажирам не лише користуватися соціальними мережами або переглядати новини, але й більш ефективно планувати свої поїздки. За допомогою додатків Яндекс.Транспорт та EasyWay кияни можуть відслідковувати пересування громадського транспорту або уникати заторів. А зайшовши на офіційну сторінку КП «Київпастранс» можна ознайомитися з маршрутами та графіками руху громадського наземного транспорту. До речі, безкоштовний Wi-Fi також працює і у сучасних трамваях PESA та Електрон, які курсують Борщагівською лінією швидкісного трамваю», – повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Зазначається, що підключитись до Wi-Fi можна з пристроїв, які підтримують функцію бездротового Інтернету, та користуватися ним протягом всієї поїздки з будь-якої точки в салоні тролейбусу.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...