У США знову погрожують війною у разі недотримання обіцянок КНДР

Сенатор від Південної Кароліни Ліндсі Грем назвав військове рішення проблеми КНДР єдино можливим, якщо Пхеньян спробує обдурити США або зірвати майбутні переговори.

Про це повідомляє Дзеркало тижня.

“Якщо вони не з’являться на переговорах – це буде означати кінець дипломатії. Якщо вони спробують грати з Трампом – значить, військовий конфлікт залишиться єдино можливою річчю. І якщо це трапиться, то програють вони, а не ми”, – заявив сенатор-республіканець в ефірі телеканалу Fox News у неділю, 20 травня.

Він зазначив, що Трамп повідомив йому про наміри вирішити північнокорейську проблему протягом одного терміну на посту президента США.

“Президент хоче закінчити це так, щоб виграли обидві сторони. Але, якщо вони відмовляться або будуть грати, тоді ми покінчимо із загрозою протягом його першого терміну”, – наголосив Грем. Він також нагадав, що головним завданням США у відносинах з КНДР є повна відмова Пхеньяну від ядерної зброї.

Нагадаємо, раніше США, Південна Корея і Японія погодилися цього тижня внести зміни у маршрут принаймні двох бомбардувальників B-52, здатних нести ядерні заряди, так, щоб вони не пролітали над Корейським півостровом.

Таке рішення було прийняте через спротив Північної Кореї військовим навчанням США в регіоні та заявою Пхеньяну про те, що майбутній саміт між Кім Чен Ином та президентом Дональдом Трампом може бути під загрозою.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...