У США затримали росіянку звинувачену у вбивстві в РФ

У Нью-Йорку поліція заарештувала розшукувану по лінії Інтерполу громадянку Росії Вікторію Насирову.

Росіянка звинувачується у вбивстві 54-річної співвітчизниці Алли Алексеєнко. З 2015 року вона перебуває в міжнародному розшуку, – повідомляє РБК.

Знайти її в США поліції допоміг приватний детектив Герман Уейсберг, якого найняла донька вбитої. Знайти підозрювану йому вдалося завдяки інформації, яку вона розміщувала в Facebook.

Насирова звинувачується у вбивстві Алексеєнко з метою заволодіння крупної грошової суми, яку жінка отримала після продажу дому своєї матері. Після смерті Алексеєнко з її квартири зникли близько $17 тис. За версією слідства, після вчинення злочину, Насирова, використовуючи підроблені документи спочатку втекла в Мексику, а пізніше – в Нью-Йорк.

У листопаді 2016 року в Таїланді поліція заарештувала громадянина Росії Дмитра Філіпсіна, який перебував у розшуку по лінії Інтерполу. Слідчі звинувачують його в незаконному обороті наркотиків. При арешті росіянин пред’явив поліції паспорт українського громадянина, однак у консульстві України справжність документа не підтвердили.