У Шевченківському суді очікують на засідання у справі Мартиненка

У Шевченківському районному суді столиці очікують на початок засідання у справі екс-народного депутата від “Народного фронту” Миколи Мартиненка.

Про це повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа.

На засідання прибули колеги політика із парламентської фракції “Народного фронту”. Самого підозрюваного також уже доставили до суду.

1
Володимир Омелян
Георгій Логвинський
Георгій Логвинський

1

1
Микола Княжицький

Нагадаємо, 20 квітня детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) затримали колишнього народного депутата Миколу Мартиненка. 16 січня Солом’янський районний суд Києва оголосив текст рішення, яким зобов’язав НАБУ протягом 10 днів закрити так звану “справу Мартиненка”.

НАБУ розслідує дві справи, в яких фігурує екс-депутат Микола Мартиненко. Його викликали на допит як свідка в рамках досудового розслідування у справі за фактом закупівлі ДП “Східний гірничо-збагачувальний комбінат” уранового концентрату в австрійського товариства STEUERMANN Investitions – und Handelsgesellschaft mbH, а також за фактом отримання хабарів при закупівлі НАЕК “Енергоатом” обладнання у чеського Škoda JS.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) буде просити суд заарештувати Мартиненка на 60 діб з правом внесення застави у 300 мільйонів гривень.