У селі під Києвом собаки напали на дитину

Село, де на Різдво чотири вівчарки на смерть загризли чоловіка, і далі тероризують собаки.

Місцеві побоюються повторення трагедії і не пускають дітей на вулицю самих, а сільський голова оголосив про лови, – йдеться в сюжеті ТСН.

На дітей уже були напади собак. Місцеві кажуть, що знають подвір’я, звідки вибігли агресивні пси. Територія огороджена символічним парканом. На ланцюзі сидить лише один пес, а решту, кажуть сусіди, власниця ховає в хаті.

На Різдво у цьому селі чотири вівчарки загризли учасника АТО. Володимир Томілін йшов на роботу, коли на нього напали агресивні пси. Поки надійшла допомога, свою жертву вівчарки вже почали їсти – з жахом розповідали свідки. Після трагедії односельці тепер про напади собак пишуть колективні заяви та викликають поліцію. Розмови із власницею поки що ні до чого не приводять.

Ірина заперечує, що смерть чоловіка та напади на дітей вчинили саме її собаки. Тому з лютого в селі розпочинають офіційне полювання на бродячих псів та котів. “Присипляється собачка, вантажиться в автомобіль і перевозиться до притулку. Де її годуватимуть і доглядатимуть”, – каже голова Кучаківської сільської ради Микола Дженжебір. Одна спіймана собака обІйдеться сільському бюджету у 600 гривень. Поки що на це виділили 12 тисяч. Що робити із неадекватними власниками таких тварин – не знають.

Раніше під Тернополем безпритульні собаки загризли жінку.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...