У Руслана Кошулинського з’явився сумнівний агітатор

У кандидата на посаду Президента України від об’єднаних націоналістичних сил Руслана Кошулинського з’явився сумнівний агітатор.

Музикант, письменник та актор Антін Мухарський під час стріму на своїй сторінці Facebook 2 грудня підтримав Руслана Кошулинського.

“Руслан Кошулинський був депутатом одного зі скликань Верховної Ради України. Я знаю його особисто. Мені подобається у Кошулинському його поміркованість, щира вдача, інтелектуальна підкованість, прекрасне почуття гумору. У Руслана Кошулинського є військовий досвід: він служив на фронті. Те, що націоналісти висунули єдину кандидатуру — це велика перемога. Кошулинського не підтримали лише у “Національному корпусі”, й я не говоритиму своїх суб’єктивних роздумів, чому так сталося. Але все ж Кошулинський — це гарна кандидатура від націоналістичного крила”, — зазначив Мухарський.

Раніше ІНФОРМАТОР розповідав, що Антін Мухарський, він же Орест Лютий, поїхав в країну Європейського Союзу, де буде просити політичного притулку.

Телеведучий в прощальному пості на своїй сторінці Facebook 14 лютого заявив, що його звинувачують в несплаті аліментів дружині Сніжані Єгоровій на утримання дітей.

“Це рішення стало абсолютно спонтанним, адже я до останніх хвилин свого перебування в Україні, чекав і вірив у те, що мене почують ті можновладці, до яких я звертався особисто і на яких покладено відповідальність за дотримання законності в цій країні. Я писав відкриті листи Представнику Президента у Верховній раді Ірині Луценко і міністру юстиції Павлу Петренку, я звертався з офіційними заявами до всіх можливих інституцій, які опікуються дотриманням справедливого судочинства в Україні. Я намагався викласти свою позицію у незаангажованих ЗМІ, але потоки брехливої інформації, яку виливали на мене бульварні видання та телеканали були геть не співставними з моїми ресурсами — людини-митця, що намагалася знайти справедливість там, де її годі й шукати”, – написав Мухарський.

В згаданому пості Мухарський зазначив, що сплатив понад 1 000 000 гривень аліментів.

А ось перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька пояснила, що майно арештовують і продають на аукціонах тому, що Антін Мухарський не сплатив аліментів на 400 тис. грн.

Влітку минулого року музикант повідомив, що вчинив необачно, підписавши шлюбний контракт, згідно з яким повинен був платити щомісяця аліменти в розмірі трьох тисяч доларів з подальшою можливістю переглянути цю суму в разі зміни матеріального стану.

Якщо ми звернемося до Єдиного реєстру судових рішень, то побачимо, що в постанові суду від 15 травня 2015 року зазначається, що відповідно до розміру аліментів, закріпленому в шлюбному контракті, Мухарський зобов’язаний виплачувати 8100 грн. на кожну дитину. Помноживши це число на три (оскільки дітей троє), ми отримуємо 24 300 грн, що, з огляду на нинішній курс долара, становить менше 1000 доларів. Сума, еквівалентна 3000 доларів на момент підписання контракту, нині “знецінилася” з урахуванням інфляції, тому шоумен залишився у виграші.

В листопаді цього року Мухарський на своїй сторінці Facebook написав, що нього в Україні відкрили кримінальне провадження за несплату боргу по аліментах.

Цікаво, чи Руслану Кошулинському потрібна підтримка людини, яка відмовляється платити аліменти українським дітям? Та ще на котру відкрито кримінальне провадження? Чи не нашкодить це рейтингу кандидата в Президенти?

Нагадаємо, що Микола Коханівський сказав, що йде на вибори, бо щиро вірить в національну революцію.
загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...