У Росії трагічно загинув журналіст, який першим розповів про втрати ПВК “Вагнера” у Сирії

У неділю, 15 квітня 2018 року, в Росії помер відомий журналіст Максим Бородін, який першим написав про смерть “вагнерівців” у Сирії.

Бородін помер в Єкатеринбурзі, не приходячи до тями після загадкового падіння з вікна, – повідомляє Еспресо.

13 квітня Бородін випав з вікна свого помешкання на 5-му поверсі. Він отримав важкі травми і впав в кому. Його доставили до міської лікарні, де журналіст помер, так і не прийшовши до тями.

Головний редактор уральського РІА “Новий день”, в якому працював Бородін, Поліна Румянцева наразі утримується від коментарів щодо причин його смерті.

“Щоб зрозуміти, що сталося, потрібно отримати доступ в квартиру, ми займаємося цим. Якщо з’явиться хоча б якийсь натяк на кримінал, ми всіх повідомимо”, – сказала вона.

Однак, за словами Румянцевої, для самогубства Бородіна не було жодних підстав.

Максим Бородін був серед журналістів, які розповіли про загибель бійців “ПВК Вагнера” ​​з азбесту в Сирії після авіаудару міжнародної коаліції 7 лютого.

Нагадаємо, раніше сирійський генерал розповів подробиці операції у результаті якої група “Вагнера” зазнала нищівних втрат.

Також, наприкінці минулого року СБУ оприлюднила дані про 150 найманців “Вагнера”, які воювали на Донбасі, а ЗМІ повідомили про окрему українську групу “Карпати” серед найманців “Вагнера”.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...