У Росії, після перевірки ФСБ, загинув переможець олімпіади з хімії, – ЗМІ

У Московській області РФ знайшли мертвим сімнадцятирічного підлітка, якого перевіряла ФСБ.

Хлопець захоплювався хімією і навіть переміг на профільній олімпіаді. Однак, здібний підліток займався улюбленим предметом не тільки в стінах школи. Удома він створив собі міні-лабораторію, в якій проводив досліди. Вони нерідко закінчувалися вибухами, – повідомляє МК.

Згідно з повідомленням, сусіди хлопця поскаржилися на нього спецслужбам, і незабаром до нього навідалися співробітники ФСБ. Вони провели перевірку і взяли з школяра і його батьків підписку про нерозголошення її результатів.

У нещасливий день іменинник, за словами педагогів, був в прекрасному настрої – на перервах жартував і посміхався. Удома він приліг відпочити і заснув. Розбудила тінейджера мама близько, коли йшла на тренування у фітнес-клуб.

А вже через 30 хвилин хлопець випав з вікна багатоповерхівки. Лікарі констатували смерть від травм, несумісних з життям.

Слідчі СКР по Московській області при огляді квартири знайшли нібито послання хлопця до батьків. У ньому йдеться, що державі не потрібні обдаровані люди, а талановитих людей, душать перевірками.

Силовики також вилучили комп’ютер і телефон загиблого.

Нагадаємо, раніше у мережі оприлюднили аудіозапис, як вчителі школи у РФ, ображали та погрожували вбити школяра, який зіпсував портрет Володимира Путіна.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...