У РФ школярі б’ють однокласника через його українське походження, – ЗМІ

В одній зі шкіл Ломоносовського району Ленобласті РФ, школярі б’ють та принижують свого однокласника, через те, що він народився на Україні.

За словами сусідів, дванадцятирічний хлопчик систематично повертається додому побитим. Причиною регулярних принижень називають його походження, хлопчик народився в Івано-Франківській області, – повідомляє 47News.

Згідно з повідомленням, дитину дражнять “хохлом” та “ізгоєм”, хоча в школі він навчається з першого класу. За словами матері, Наталії, вона перебралася до Росії дев’ять років тому, працює соцпрацівником, чоловік військовослужбовець.

“Ми синові сказали в бійки не вплутуватися і не відповідати. Коли він приходив з синцями, то нічого не говорив. Але в той день повернувся сильно побитим, і я пішла до школи. Там мені показали відео. Діти знімають таке і викладають в інтернет” , – розповіла мати. За її словами, сина відправили додому, навіть не подзвонивши ні їй, ні батька. “Мене викликали в школу”, – додала Наталя.

Нагадаємо, раніше у мережі оприлюднили аудіозапис, як вчителі школи у РФ, ображали та погрожували вбити школяра, який зіпсував портрет Володимира Путіна.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...