У Радикальній партії запропонували механізм повернення кредитів від МВФ

Фахівці Радикальної партії Олега Ляшка пропонують реструктуризувати внутрішній державний борг, посилити контроль за трансфертним ціноутворенням та зупинити корупційні оборудки на митниці. 

Про це сьогодні, 20 березня, на засіданні погоджувальної ради парламенту сказав представник парламентської фракції Радикальної партії Віктор Галасюк.

“Метою влади повинно бути не набирання нових кредитів МВФ, а їх повернення. Розвиток власної промисловості і економіки, робочі місця для українців в Україні – понад усе! Це принципова позиція Радикальної партії.

І ми пропонуємо де взяти кошти для фінансування модернізації країни та повернення боргів перед МВФ.

Тільки реструктуризація внутрішнього держборгу за ОВДП, які належать НБУ, це +20 млрд грн/рік економії видатків Держбюджету. Посилення контролю за трансфертним ціноутворенням це ще +10 млрд грн/рік доходів Держбюджету.

Подолання контрабанди на митниці, за самими скромними оцінками, це мінімум +20 млрд грн/рік до державної скарбниці”, – підсумував народний депутат.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв про те, що Українська асоціація Римського клубу та НАН домовилися про стратегічну співпрацю.

Сторони офіційно встановили партнерські стосунки на довгостроковій основі та домовилися про спільне проведення досліджень, розробку програмних документів для сталого еко-соціального розвитку України, у тому числі щодо участі України в Стратегії розумних спеціалізацій Європейської Комісії.